Programy - Informacje

Wyszukiwarka

Wybierz rok

INFORMACJA O WYŁOŻENIU DO PUBLICZNEGO WGLĄDU UPROSZCZONYCH PLANÓW URZĄDZENIA LASÓW WYKONANYCH NA ZLECENIE STAROSTY WĄGROWIECKIEGO W MIEJSCOWOŚCI SIENNO

INFORMACJA O WYŁOŻENIU DO PUBLICZNEGO WGLĄDU UPROSZCZONYCH PLANÓW URZĄDZENIA LASÓW WYKONANYCH NA ZLECENIE STAROSTY WĄGROWIECKIEGO Wójt Gminy Wągrowiec przypomina, że zgodnie z art. 21 ust. 4 i 5 ustawy o lasach ( Dz. U. z 2017 r . poz. 788 ze zm.), że w dniu 12.10.2018 r. w Urzędzie Gminy Wagrowiec przy ul. Cysterskiej 22,...

INFORMACJA O WYŁOŻENIU DO PUBLICZNEGO WGLĄDU UPROSZCZONYCH PLANÓW URZĄDZENIA LASÓW WYKONANYCH NA ZLECENIE STAROSTY WĄGROWIECKIEGO W MIEJSCOWOŚCI BARTODZIEJE, KAMIENICA, KALISZANY

INFORMACJA O WYŁOŻENIU DO PUBLICZNEGO WGLĄDU UPROSZCZONYCH PLANÓW URZĄDZENIA LASÓW WYKONANYCH NA ZLECENIE STAROSTY WĄGROWIECKIEGO Wójt Gminy Wągrowiec przypomina, że zgodnie z art. 21 ust. 4 i 5 ustawy o lasach ( Dz. U. z 2017 r . poz. 788 ze zm.), że w dniu 29.08.2018 r. w Urzędzie Gminy Wagrowiec przy ul. Cysterskiej 22,...